Szanowni Państwo,

Przyjaciele w Homeopatii!

Serdecznie zapraszamy na seminarium dr Jonathana Hardy w ramach IX zjazdu Polskiej Akademii Homeopatii, które odbędzie się w dniach 15-17 września 2017 w IOR ul. Węgorka 20 (sala nr 8) w Poznaniu. 

Początek zajęć 15.09 godz. 10:00, zakończenie 17.09 godz. 14:00

Koszt seminarium 1150,00 zł dla lekarzy i farmaceutów, którzy nie są członkami PSHLiF.

Dla członków PSHLiF 850,00 zł pod warunkiem opłaconych składek członkowskich zgodnie z regulaminem. Członkowie seniorzy Stowarzyszenia (powyżej 75 roku życia) koszt seminarium 650,00 zł ( 25% zniżka ).

Koszt seminarium dla studentów medycyny i farmacji tak jak członków PSHLiF.

Termin wpłat do 25.08.2017 r na konto Stowarzyszenia.

Osoby, które dokonają wpłaty w terminie, otrzymają materiały seminaryjne.

Nr konta: 13 1020 4027 0000 1402 0440 8068

Wpłaty po terminie dodatkowo 100,00 zł.

 

Temat zjazdu - LEKI PTASIE

Tematy, odczucia, leki oraz przypadki

Podczas tego seminarium będziemy rozważać fascynującą i bardzo ważną grupę leków. 

Leki ptasie są dla ludzi, którzy czują się spętani, przytłoczeni i ograniczani w robieniu tego, czego naprawdę chcą - a chcą czuć się wolni w wyrażaniu swojej kreatywności, a także żyć uwolnieni od ciężaru prozaicznych, przyziemnych obowiązków.

Obejrzymy wiele skróconych i objaśnionych przypadków wideo wielu różnych leków ptasich, między innymi Kruka, Orła, Łabędzia, Sokoła wędrownego, Myszołowa rdzawosternego, Gołębia skalnego oraz Ary czerwonej.

Nauczymy się jak odróżniać ptaki żyjące w stadach i te prowadzące samotniczy tryb życia, a także ptaki drapieżne. Dokładnie przestudiujemy każdy lek przy użyciu repertorium, prób lekowych oraz materia medica. Przeanalizujemy również diagnostykę różnicową leków ptasich – prześledzimy różnice pomiędzy ptakami a gazami, lekami narkotycznymi oraz owadami.

Przypadki leków ptasich często dają wspaniały obraz poziomu odczuć i sprawdzimy, w jaki sposób połączenie tego z konwencjonalnymi metodami analizy przypadku, może pomóc nam zwiększyć naszą pewność podczas przepisywania danego leku.

Wszyscy uczestnicy otrzymają obszerne materiały dotyczące ogólnych tematów występujących w przypadkach leków ptasich, a także zawierające kluczowe słowa poszczególnych leków prezentowanych podczas seminarium.

Dr Jonathan Hardy studiował zoologię na Uniwersytetu Oksfordzkim i uzyskał dyplom z wyróżnieniem w roku 1978. Następnie studiował medycynę i uzyskał kwalifikacje w 1984 roku. W 1988 roku stał się członkiem Brytyjskiego Wydziału Homeopatii i od tego czasu pracuje w pełnym wymiarze godzin w praktyce homeopatycznej. Jest członkiem Rady Wydziału Homeopatii w Wielkiej Brytanii. Mieszka w południowej Anglii i lubi podróżować w połączeniu z nauczaniem homeopatii.

Serdecznie zapraszamy na seminarium z dr Jonathanem Hardy - ekspertem w dziedzinie leków homeopatycznych z Królestwa Zwierząt

Zarząd PSHLiF