Drogie Koleżanki i Koledzy,

W dniach 9-11.06 2017 w Poznaniu odbędzie się niezwykłe seminarium pt."Leki motylowe w homeopatii. Analiza homeopatyczna wg metody systemu. 

Polskie Stowarzyszenie Homeopatów Lekarzy i Farmaceutów zaprosiło kolejnego czołowego w Europie nauczyciela metody Jana Scholtena oraz pioniera w dziedzinie leków homeopatycznych z owadów. 

Dr.n.med. Olga Fatuła jest założycielką ośrodka naukowo-szkoleniowego homeopatii wg metody Scholtena w Moskwie. Po  tragicznej i przedwczesnej śmierc homeopatki francuskiej Patrycji Le Roux to właśnie dr Olga Fatuła jest głównym światowym ekspertem i znawcą oraz odkrywcą w tej dziedzinie. Unikalnością jej dorobku naukowego   są próby lekowe leków roślinnych i zwierzęcych,  zwłaszcza nowych leków motylowych. Poza tym  idąc śladami metody Jana Scholtena Olga Fatuła przedstawi uogólnienie wiedzy na temat leków motylowych i kwalifikacje wg metody sytemu w postaci unikalnego repertorium. Szczególnie interesujące będą odkrycia relacji leków motylowych z właściwymi lekami kwiatowymi i próby zaszeregowania motyli w stadiach i fazach/subfazach wg metody Jana Scholtena.

Materiały szkoleniowe z tego seminarium będą dostępne wyłącznie dla uczestników tego seminarium, między innymi owe unikalne repertorium i inne materiały, pozwalające z łatwością ordynować te leki. Na podstawie  video przypadki można z łatwością nauczyć się tych leków i odkryć ich unikalne możliwości lecznicze.  Leki z motyli są lekami niezastąpionymi w patologiach rozwojowych u dzieci i dorosłych, alergiach, a także w chorobach autoimmunologicznych.

Serdecznie polecam uczestnictwo w seminarium dr Olgi  Fatuły.

Dr Leszek Podzierski

Koordynator seminarium

Seminarium odbędzie się w dniach 09.06-11.06.2017 r. w Instytucie Ochrony Roślin w sali nr 8. Początek zajęć 09.06. o godzinie 10.00, zakończenie 11.06. o godzinie 14.00. 
 
 
Koszt seminarium wynosi 1000 zł 
 
Lekarze i farmaceuci będący członkami Polskiego Stowarzyszenia Homeopatów Lekarzy i Farmaceutów im. j. Łozowskiego otrzymują zniżkę i koszt seminarium wynosi 800 złCzłonkowie Seniorzy Stowarzyszenia (powyżej 75 roku życia) koszt 600 zł.
Opłata za seminarium dla studentów medycyny wydziału lekarskiego i farmacji jak dla członków PSHLiF. 
 
Wpłaty po terminie dodatkowe 100 zł.
 
 
 
Termin wpłat do 25.05.2017 r na konto Stowarzyszenia.
Nr konta: 13 1020 4027 0000 1402 0440 8068
Serdecznie zapraszamy
Zarząd PSHLiF