Szanowni Państwo,

Przyjaciele w Homeopatii!

Serdecznie zapraszamy na seminarium dr Jonathana Hardy w ramach III zjazdu Polskiej Akademii Homeopatii, które odbędzie się dnia 9-11 września 2016 w Collegium Da Vinci przy ul. Gen. T. Kutrzeby 10 w Poznaniu .

Koszt seminarium 850,00 zł dla członków PSHLiF pod warunkiem opłaconych składek członkowskich zgodnie z regulaminem. Członkowie seniorzy Stowarzyszenia (powyżej 75 roku życia) koszt seminarium 650,00 zł ( 25% zniżka).

Dla lekarzy i farmaceutów, którzy nie są członkami PSHLiF koszt seminarium 1150,00 zł.

Koszt seminarium dla studentów medycyny i farmacji tak jak członków PSHLiF.

 

Termin wpłat do 25.08.2015 r na konto Stowarzyszenia.

Nr konta: 13 1020 4027 0000 1402 0440 8068

Wpłaty po terminie dodatkowo 100,00 zł.

Temat zjazdu- Leki homeopatyczne z gromady ssaków.

Na tym seminarium będziemy badać fascynującą i ważną grupę leków homeopatycznych. Dr Jonathan twierdzi, że środki lecznicze z ssaków są najczęściej wskazaną grupą leków z Królestwa Zwierząt w jego praktyce lekarskiej. Być może to dlatego, że jesteśmy sami ssakami i motywy tych leków mają głęboki rezonans ze stanem człowieka. Te leki homeopatyczne mają szeroki zakres zastosowania, a szczególnie są przydatne w przypadku zaburzeń odżywiania, uzależnień i niepokoju. 

Będziemy badać ogólne tematy znajdujące się w przypadkach klinicznych i spojrzymy na wiele różnych rodzin leków w tej gromadzie.

Dr Jonathan lubi uczyć za pomocą charakterystycznych przypadków pokazanych na filmie, które są redagowane dla zwięzłości i jasności. Będzie on pokazywał jak tradycyjną Materia Medica i Repertorium można pięknie łączyć z poziomem Odczucia Życiowego, aby uzyskać jasną całość przypadku.
W czasie seminarium otrzymamy obszerne informacje dotyczące poszczególnych rodzin leków i grup tematycznych oraz unikalnych cech każdego ze środków, które badamy. Zobaczymy przypadki  Lac Leoninum, Panthera tigris, Lac lupinum, Lac caninum, Lac humanum i Lac maternum, Dama dama, Moschus i Pan. Pewna liczba przypadków będzie dotyczyła dzieci. Zobaczymy metodologie wywiadu stosowaną u najmłodszych pacjentów. 

 Obraz w treści 1 Dr Jonathan Hardy studiował zoologie na  Uniwersytetu Oksfordzkim i uzyskał dyplom z wyróżnieniem w roku 1978. Następnie studiował medycynę i uzyskał kwalifikacje w 1984 roku. W 1988 roku stał się członkiem Brytyjskiego Wydziału Homeopatii i od tego czasu pracuje w pełnym wymiarze godzin w praktyce homeopatycznej. Jest członkiem Rady Wydziału Homeopatii w Wielkiej Brytanii. Mieszka w południowej Anglii i lubi podróżować w połączeniu z nauczaniem homeopatii.

 

Serdecznie zapraszamy na seminarium z dr Jonathanem Hardy- ekspertem w dziedzinie leków homeopatycznych z Królestwa Zwierząt 

Zarząd PSHLIF