Wielkopolskie Stowarzyszenie Homeopatów Lekarzy i Farmaceutów serdecznie zaprasza

na seminarium dr Sujit Chatterjee, wykładowcy Międzynarodowej Akademii Zaawansowanej Homeopatii. Seminarium odbędzie sie w dniach 28 (sobota), 30 (poniedziałek) września i 1(wtorek) października 2013 roku w Instytucie Ochrony Roślin przy ul. Wł.Węgorka 20 w Poznaniu.

Z wielką radością informujemy, że w niedzielę 29 września odbędzie się I konferencja pt. "MEDYCYNA ZINTEGROWANA. HOMEOPATIA A NOWY PARADYGMAT W NAUCE", na której również będzie wykładał m.in. dr Sujit Chatterjee.

Nasz znakomity gość praktykuje homeopatię od 27 lat. Wykłada homeopatię na Corocznym Kursie Homeopatii Klasycznej w Wielkiej Brytanii. Prowadził wykłady w USA, Szwajcarii, Niemczech, Austrii, Wielkiej Brytanii i Kanadzie. Z wyjatkową łatwością wprowadza w homeopatie lekarzy alopatów. Lekarzy homeopatów zachwyca perfekcyjną znajomością Materii Medica dawno odkrytych i nowych leków. Szczególnie interesuje go onkologia i ma w tej dziedzinie niewątpliwie duże osiągnięcia.

Msza Święta:

Msza św. w intencji "lekarzy i farmaceutów, którzy  połączyli wiedzę medycyny akademickiej z homeopatią dla dobra chorego, z prośbą o Boże Błogosławieństwo w pokonaniu wszystkich przeszkód  na drodze tej  integracji", odbędzie się 28 września (sobota) o godz.18.00 w Sanktuarium Najświętszej Krwi Pana Jezusa  przy ul. Żydowskiej 34.

Opłaty

Koszt trzydniowego seminarium i konferencji wynosi 1070 zł. Członkowie WSHLiF płacą tylko 870 zł. Wpłaty należy dokonać do 15 sierpnia 2013. Po tym terminie koszt seminarium zwiększa się o 100 zł.
Numer konta WSHLiF:
13 1020 4027 0000 1402 0440 8068

Wielkopolskie Stowarzyszenie Homeopatów Lekarzy i Farmaceutów im. J. Łozowskiego
ul. Władysława Węgorka 20
60-318 Poznań

Tytułem - seminarium+konferencja

Hotel IOR przewidział dla Państwa specjalną ofertę noclegową, na hasło homeopatia. http://www.hotelior.pl/

Zapisy na konferencje :tutaj

Serdecznie zapraszamy !