VITHOULKAS COMPASS REPERTORY jest następną generacją systemu eksperckiego, który został zaprojektowany, aby skutecznie wspierać praktyków homeopatii klasycznej w podejmowaniu decyzji, które lekarstwo przepisać swoim pacjentom. Zawiera wiele funkcji i narzędzi, które sprawiają, że praktykowanie homeopatii nie tylko jest łatwiejsze ale bardziej skuteczne. System ekspercki eksponuje proces myślenia  mistrza  homeopatii na wiele sposobów.

 

Analiza tysięcy  przypadków  prof  Vithoulkasa  doprowadziły do opracowania systemu eksperckiego. VC  jest to aplikacja internetowa, która może być dostępna z wielu różnych urządzeń internetowych. Jest to system, który na żywo będzie ciągle doskonalony na podstawie analizy wyników użytkowników i badań. www.vithoulkascompass.com

George Vithoulkas

W 1996 roku otrzymał nagrodę Right Livelihoood Award  (Alternatywna Nagroda Nobla) "... za wybitne zasługi dla odrodzenia wiedzy homeopatycznej  i szkolenia homeopatów wg najwyższych standardów." Jest honorowym profesorem Uniwersytetu Aegean w Grecji, Hon. Profesorem Akademii Medycznej w Kijowie, Hon.Profesorem Akademii Medycznej w Moskwie i  Uniwersytetu Medycznego Basków. W ciągu ponad pięćdziesięciu lat wytrwałej pracy, przedstawił teorię i praktykę homeopatii, przeszkolił wielu z najbardziej znanych homeopatów klasycznych, napisał ważne książki, które pomogły rozwijać homeopatyczne repertoria i oprogramowania pomocne w wyborze leku dla pacjenta. Od 1994 roku jest dyrektorem Międzynarodowej Akademii Homeopatii Klasycznej w Alonissos, Grecja.